Effect Glass z Kielc poinformował o unikalnej ofercie zawodowej

W dniu 15 maja br. znany producent szyb zespolonych, firma Effect Glass z Kielc – zorganizowała w Gminnym Ośrodku Kultury w Górnie spotkanie, poświęcone unikalnej propozycji oferty zawodowej, jaką kieruje ta spółka do mieszkańców gminy Górno.Effect Glass gwarantuje nie tylko atrakcyjne miesięczne zarobki (od 3000 zł brutto), ale także zapewnia bezpłatny dojazd oraz proponuje 1-miesięczny okres adaptacji w pracy. To dla pracownika czas na ocenę miejsca pracy, atmosfery i warunków pracy, a jednocześnie na ocenę predyspozycji i zaangażowania zatrudnianej osoby przez pracodawcę. Każdy zainteresowany podjęciem pracy w Effect Glass przechodzi najpierw miesięczne szkolenie na stanowisku pracy, odpowiednio dobrane do jego aktualnych możliwości i umiejętności. Kobiety chętnie podejmują pracę przy obróbce ramek (składanie, gięcie, wstawianie), natomiast wielu mężczyzn pracuje przy cięciu i zespalaniu szkła, co wymaga znacznie większej siły fizycznej i wytrzymałości. Po okresie szkoleniowym pracownik otrzymuje umowę na trzymiesięczny okres próbny. Jest to czas na doskonalenie umiejętności, który kończy się egzaminem weryfikującym posiadane przez pracownika kwalifikację. Zatrudnieni w EFFECT GLASS cenią sobie atmosferę w pracy, opiekę ze strony przełożonych i szkolących. Praca jest bezpieczna i czysta, odbywa się w nowoczesnych i przestronnych halach produkcyjnych. Kielecka spółka organizuje szereg udogodnień dla zatrudnionych w niej pracowników, takich jak podnoszenie kompetencji zawodowych, korzystne ubezpieczenia grupowe, świąteczne karty podarunkowe czy paczki okolicznościowe. Firma opracowała przejrzystą ścieżkę kariery – wielu menadżerów zatrudnionych w spółce, zaczynało karierę od pracy na niższych stanowiskach. Dostęp do różnego rodzaju szkoleń i kursów zawodowych umożliwił im podniesienie kwalifikacji i awans w hierarchii firmy. Ważnym elementem polityki pozapłacowej w firmie EFFECT GLASS jest troska o bezpieczeństwo zatrudnionych u nas osób, a także dbałość o ich kondycję i aktywność fizyczną, poprzez dofinansowanie pakietów, umożliwiających korzystanie z obiektów sportowych. Wszystkich zainteresowanych pracą w firmie EFFECT GLASS zapraszamy do odwiedzenia strony www.effectglass.eu/pl/kariera/ i wypełnienia krótkiego kwestionariusza.