Harmonogram zajęć w świetlicach środowiskowych

Już w poniedziałek ruszają zajęcia w dwóch nowo utworzonych świetlicach środowiskowych w Górnie i Krajnie. Środki na ten cel pozyskano z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego 2014-2020 Europejski Fundusz Społeczny, w ramach projektu pt: “Projekt wsparcia edukacyjno-opiekuńczego w nowo utworzonych świetlicach środowiskowych w gminach Górno i Masłów”Celem programu jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu poprzez wyrównanie szans edukacyjnych w zakresie rozwoju kompetencji kluczowych i opiekuńczo – wychowawcze wsparcie 80 uczniów w dwóch nowo utworzonych świetlicach środowiskowych w gminie Górno.Wsparciem zostanie objętych również osoby dorosłe, rodzice, opiekunowie, uzyskają oni pomoc w formie poradnictwa psychologiczno-prawnego.