Największy Zespół ROCKowy czyli Młodzi Dobrze ROCKujący

20 lipca na kieleckim Rynku odbyło się niecodzienne wydarzenie pt.”Największy Zespół ROCKowy” akcja odbyła się w ramach 44. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej. Najpierw około stu osób zagrało przebój zespołu Hey “Teksański”, a potem już razem z Arturem Gadowskim piosenkę jego zespołu IRA “Nadzieja”.

Wśród osób wykonujących te utwory znalazły się dzieci i młodzież z Gminnego Ośrodka Kultury w Górnie. Do występu przygotował młodych artystów p. Daniel Ksel muzyk z Górna, który jest instruktorem sekcji gitarowej w GOK-u, a którego mogliśmy podziwiać na scenie. Po koncercie nie mogło zabraknąć wspólnych zdjęć  z artystami i gwiazdą wieczoru Arturem Gadowskim.

Do wspólnego zdjęcia zaprosiliśmy marszałka województwa Adama Jarubasa, który również pojawił się na Rynku z gitarą, aby zagrać wspólny koncert.