Gala Finałowa V Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek

08
styczeń
2021

Tradycją Gminnego Przeglądu Kolęd i Patorałek jest gala finałowa i koncert laureatów, który odbywa się zawsze w Świeto Trzech Króli w kościele parafialnym w Bęczkowie. Również w tym roku, już po raz piąty podtrzymaliśmy tą tradycję. Z powodu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 przesłuchania odbyły się w formie on-line. Konisja konkursowa, w której skład wchodzili pedagodzy ZPSM im. L. Różyckiego w Kielcach wybrali najlepszych z najlepszych, którzy 6 stycznia zjawili się w kościele w Bęczkowie by odebrać wyśpiewane nagrody i zaprezentować się podczas koncertu laureatów. 

Galę finałową poprowadzili p. Grzegorz Kaleta oraz p. Emilia Ogonowska-Jaroń (przewodnicząca jury). Nagrody wręczali organizatorzy i przedstawiciele władz gminy Górno - p. Tomasz Tofil - Przewodniczący Rady Gminy Górno, p. Irmina Maliszewska - kierownik Gminnego Ośrodka Kultury w Górnie, p. Grzegorz Kaleta - prezes Stowarzyszenia Świętego Jana z Dukli, ks. Stanisław Zieliński - proboszcz parafii Bęczków.

Oto Lista Zwiciezców: 

Kategoria wiekowa: 7-10 lat

Wyróżnienia:

Aleksandra Matuszewska, Michalina Cedro, Oliwia Maciejewska

III Miejsce: 

Zofia Anioł, Hanna Jakubczyk

II Miejsce:

Klaudia Kaleta , Sandra Grabowska

I Miejsce:

Apolonia Jakubczyk

Kategoria wiekowa: 11-14 lat

III Miejsce:

Patrycja Jędrzejowska, Natalia Syska

II Miejsce: 

Ewa Skrzypek 

I Miejsce - nie przyznano

W kategorii wiekowej powyżej 15 lat jury przyznało dwie nagrody specjalne: Kinga Sobieraj oraz Julia Bielakowska.

Nagrodę specjalną w kategorii zespoły otrzymał nasz gminny chór - Cantus Puellis +

 

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów estradowcyh. 

 

Koncert odbył się bez udziału publiczności. Obecni na nim byli jedynie przedstawiciele władz, organizatorzy, uczestnicy koncertu oraz ich opiekunowie. Każdy z obecnych miał obowiązek zasłonięcia ust i nosa. Dostępne były również płyny do dezynfekcji oraz rękawiczki jednorazowe. Cały koncert został nagrany i już niedługo wszyscy bedą mogli go zobaczyć na profilu youtube Gminnego Ośrodka Kultury w Górnie. 

 

 

REALIZOWANE PROJEKTY

nck.jpg

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

zobacz wszystkie

NASZE FILMY

GORNO

GOK