Nowe stroje dla KGW Leszczynianki

maj
2021

18.05.2021 roku w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Górnie, Wójt Gminy Górno – Pan Przemysław Łysak oraz Kierownik GOK Górno – Pani Irmina Maliszewska wręczyli nowe cztery pary butów oraz cztery kamizelki dla członkiń Koła Gospodyń Wiejskich Leszczynianki. Nowe stroje trafią do pań, które niedawno dołączyły do koła.

Ważnym elementem tożsamościowym każdego zespołu jest jednolity strój wszystkich członków. Gospodynie z Leszczyn już niejednokrotnie udowodniły nam swój wkład w rozwój kultury i promocję naszej gminy oraz domu kultury podczas różnych konkursów, festiwali, przeglądów zarówno kulinarnych jak i wokalnych. Nieustanie ukazują swoje talenty, stale podwyższając swój poziom artystyczny i gastronomiczny.

Niech Wam dobrze służą nowe buty i kamizelki, drogie Leszczynianki.

REALIZOWANE PROJEKTY

nck.jpg