Zakończyliśmy realizację projektu “Cyfrowe Supermoce w gminie Górno”

Realizatorem projektu był Gminny Ośrodek Kultury w Górnie. Warto przypomnieć, że wniosek został wysoko oceniony i znalazł się na 4 miejscu listy rankingowej, wśród wniosków z całej Polski.

Odbyły się spotkania z Seniorami dotyczące obsługi komputera, Internetu, smarfona, a także gimbala. Spotkania odbywały się w salach, a także w plenerze. Ostatnim etapem projektu było spotkanie online z „Mądrą Babcią” i podsumowanie działań, które odbyło się 23 października w świetlicy w Skorzeszycach.W podsumowaniu uczestniczyli: Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górnie Irmina Maliszewska. Radni Pani Marianna Krzos, Sylwia Kubicka oraz Radny i Sołtys pan Wiesław Janus.

Pani Dyrektor podziękowała wszystkim uczestnikom projektu życząc dalszego rozwoju cyfrowego seniorom. Beata Borucka, inaczej Mądra Babcia jako pierwsza stworzyła na Facebooku telewizję SILVERTV z własnym studiem i ramówką programową! SILVER TV emituje swoje programy od 17 października 2020. Liderka tworzy swoje programy autorskie, ma własne studio i prowadzi program śniadaniowy na żywo! Mądra Babcia opowiedziała o swoich działaniach „online” i przekazała ogrom dobrej energii.

Nasi Seniorzy naładowali swoje akumulatory na 100%.