II Puchar Gór Świętokrzyskich – Festiwal Biegowy DOŁĄCZ DO NAS, ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM!

II Puchar Gór Świętokrzyskich – Festiwal Biegowy DOŁĄCZ DO NAS, ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM!

Poszukujemy osób, które chcą pomóc w organizacji drugiej edycji Pucharu Gór Świętokrzyskich Festiwal Biegowy!!!Jeśli chcesz:- pomóc przy organizacji zawodów sportowych Puchar Gór Świętokrzyskich,- poznać ciekawych ludzi z różnych stron Polski i świata,- aktywnie spędzić piękny letni weekend w Górach Świętokrzyskich i Świętokrzyskim Parku Narodowym,zgłoś się do nas!!!

W dniach 10-12 czerwca 2016 r. będziesz razem z nami tworzył wspaniałe wydarzenie jakim jest Puchar Gór Świętokrzyskich Festiwal Biegowy!!!

Wolontariusze są sercem i duszą każdego biegu, naszego też. Do ich zadań należy współtworzenie niepowtarzalnej atmosfery, pomoc w biurze zawodów, obsługa punktów odżywczych, oznaczenie i zabezpieczenie trasy biegu, pomoc przy ekspozycji materiałów reklamowych.Wolontariuszom zapewniamy:- noclegi w warunkach turystycznych,- ew. dodatkowy gadżet Pucharu Gór Świętokrzyskich (w zależności od pozyskanych sponsorów).

Zgłoszenia (imię, nazwisko, data urodzenia, telefon kontaktowy, doświadczenie i parę słów o sobie) wysyłajcie na adres e-mail: wolontariat@puchargorswietokrzyskich.pl

 

 

Udostępni post na :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Skip to content