Konkursy KRUS – ciekawe NAGRODY do wygrania!

Oddział Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Kielcach zaprasza młodzież do wzięcia udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży “Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym” oraz konkursu e-learningowego dla dzieci pt. “Bezpieczeństwo na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” .

1.  Konkurs Moja Wizja Zero jest skierowany do młodzieży szkolnej i studentów w wieku 13-21 lat. Aby wziąć udział w konkursie należy nakręcić kamerą lub telefonem komórkowym krótki film (30 sek. – 2 min.) pokazujący bezpieczną pracę w gospodarstwie rolnym, zagrożenia występujące na wsi, ze szczególnym zwróceniem uwagi na funkcjonowanie rodziny w gospodarstwie rolnym w oparciu o trzy filary: bezpieczeństwo, zdrowie i dobrostan. Termin zgłaszania filmów upływa z dniem 31.10.2022 r. 

2. Kurs e-learningowy przeznaczony jest dla dzieci urodzonych w latach 2008-2016, których jedno z rodziców ubezpieczone jest w KRUS. Aby zrealizować kurs należy rozwiązać test dostępny na stronie: www.prewencja.krus.gov.pl , a uzyskany certyfikat przesłać na adres: hulajnoga@krus.gov.pl z dopiskiem w tytule “Kurs e-learningowy dla dzieci” Termin kursu upływa w dniu 6.11.2022.

 

Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież do udziału w konkursach. Szczegółu na stronie www.krus@gov.pl

 

Udostępni post na :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Skip to content