Premiera spektaklu “Pastorałka. Misterium Ludowe Leona Schillera”

Dziś o godz. 18:00 w kościele pw. św. Wawrzyńca w Górnie, odbyła się premiera spektaklu pt. “Pastorałka. Misterium ludowe Leona Schillera”, przygotowane przez Teatr Scena Górna oraz Teatr C.D.N z SP w Woli Jachowej. 🎭
Opiekę artystyczną nad spektaklem sprawowała Pani Izabela Kaleta.
W przedstawieniu wystąpili: Renata Chwalik, Aldona Wolska, Anna Satro, Zofia Kabała, Sebastian Ozga, Tomasz Pytlarz, Dominika Krogulec, Andżelika Banak, Zuzanna Banak, Wiesław Kaleta oraz Amelia Susło, Bartosz Krzysiek, Izabela Gawęcka, Jagoda Sobieraj, Tymoteusz Krogulec, Kacper Poznalski, Karol Gawecki, Lena Olejarczyk, Maciej Gil, Maciej Łysak, Zofia Klimek i Zuzanna Łosin.
Premiera spektaklu, który nawiązywał do czasu narodzin Jezusa, stanowiła niezwykłe doświadczenie teatralne, które poruszało głęboko zarówno historyczne, jak i współczesne konteksty. Spektakl nie tylko zaskakiwał oryginalnością, ale również skutecznie łączył przeszłość z teraźniejszością, tworząc wyjątkową atmosferę refleksji i emocji.
Dziękujemy wszystkim aktorom za tą niezwykłą podróż!

Udostępni post na :