Rusza zbiórka prezentów dla Dzieci z Oddziału Onkologii w Kielcach

„Gwiazdkę z nieba jeśli chcesz, dostaniesz” – pod takim hasłem odbywa się świąteczna zbiórka gier i zabawek dla Oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Akcja rozpoczęła się w piątek, 19 listopada, i potrwa do 10 grudnia.

Dzieci z Oddziału Onkologii w Kielcach czekają na świąteczne prezenty

Organizatorami zbiórki są Konsorcjum Naukowo-Edukacyjne oraz Fundacja Mini College. Akcja ma przynieść radość i uśmiech dzieciom przebywającym w szpitalu. Każdy może wciąż udział w zbiórce dla chorych dzieci. Zbierane będą nowe i oryginalnie zapakowane gry i zabawki, ponieważ tylko takie mogą trafić na oddziały onkologiczne.

Dzieci przebywające na Oddziale Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach są w wieku od 1,5 roku do 15 lat. Najmłodsi są chłopcy w wieku 1,5 i 2 latka, a najstarsze dziewczynki w wieku 14 i 15 lat.

Prezenty dla małych pacjentów można przynosić do wszystkich przedszkoli Mini College działających w województwie świętokrzyskim w dniach od 19 listopada do 10 grudnia. Adresy dostępne są na stronie www.minicollege.pl oraz w sekretariacie Konsorcjum przy ulicy Wesołej 19/3 w Kielcach.

Udostępni post na :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Skip to content