Świetna zabawa podczas Ferii z GOKiem

W pierwszym tygodniu ferii Gminny Ośrodek Kultury w Górnie zorganizował dla dzieci z terenu Gminy Górno zajęcia.

Podopieczni mogli w tym czasie rozwijać swoje pasje i talenty, a przy tym nieustanie towarzyszyła wszystkim dobra zabawa. Dzieci wykazywały się podczas zajęć plastycznych, na których tworzyli trójwymiarowe obrazki, rysowały perspektywę budynków, robiły witraże z bibuły oraz tworzyli najpiękniejsze kartki dla naszych babć i dziadków. W chwili odpoczynku dzieci oglądały bajki podczas bajkowego kina.

Podopieczni GOK Górno wykazywali się również tanecznie i wokalnie, cała grupa ułożyła słowa piosenki, która towarzyszyła nam do końca ferii. Zajęcia ruchowo-taneczne również przysporzyły dzieciom wiele zabawy. GOK nie zapomniał również o starszych zabawach, dzieci uczyły się grać w różne gry planszowe, układały puzzle. Najlepszą zabawą był jednak czas na dworze. Budowaliśmy różne figury ze śniegu, biegaliśmy, rzucaliśmy się śnieżkami. Największym sukcesem dzieci było ulepienie ponad dwumetrowego bałwana.

Podczas zajęć organizowanych przez GOK Górno w czasie ferii brało udział blisko 50 osób, w wieku od 4 do 16 lat. To był świetny czas, gdy dzieci nie myślały o zajęciach szkolnych, bawiły się, mogły poznać swoich rówieśników z innych miejscowości, a przez to zawiązać nowe przyjaźnie.

Udostępni post na :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Skip to content