Sylwester 2022 – Powitanie Nowego Roku na Gminnym Placu Targowym w Górnie

Już po raz drugi w Gminie Górno odbył się Gminny Sylwester pod gwiazdami.

Wielu mieszkańców naszej gminy oraz gości przyszło na Targ w Górnie by wspólnie powitać Nowy -2023 – Rok. Już o godzinie 23 ludzie tłumnie zaczęli się gromadzić, a Dyrektor GOK – Irmina Maliszewska wraz z Radną Sołectwa Górno – Marianną Krzos przywitała wszystkich przybyłych.

Dla chętnych przygotowany był poczęstunek, a dla osób, które zmarzły – gorąca zimowa herbata z miodem, goździkami, cynamonem, imbirem i pomarańczą.

Już przed 23 do wspólnej zabawy zachęcił wszystkich DJ Robert, który podczas imprezy trafił w gusta mieszkańców i prezentował największe Sylwestrowe hity.

Tuż przed północą głos zabrali włodarze naszej gminy. Życzenia pomyślności i spełnienia marzeń życzyli Wójt Gminy Górno – Pan Przemysław Łysak, Wicewójt – Pan Arkadiusz Kubiec, Przewodniczący Rady Gminy – Pan Tomasz Tofil oraz Dyrektor GOK – Pani Irmina Maliszewska. Po życzeniach wspólnie razem odliczaliśmy ostatnie sekundy Starego Roku i z okrzykiem na ustach przywitaliśmy Nowy.

Dzięki uprzejmości naszego sponsora – Pana Leszka Pióro, właściciela Firmy Lech F.U.H., każdy przybyły na Gminnego Sylwestra mógł poczęstować się lampką szampana. Obecni składali sobie wzajemnie życzenia wśród szczerych uśmiechów i szampańskich humorów.

Równo o północy nocne niebo rozświetliły fajerwerki. Każdy z podziwem oglądał kolorowe wystrzały symbolizujące nadejście Nowego Roku. Po życzeniach, szampanie i fajerwerkach wszyscy ruszyli do tańca podczas dyskoteki pod gwiazdami.

Cieszymy się, że z roku na rok coraz więcej mieszkańców przychodzi na Gminny Targ w Górnie wspólnie bawić się i być razem w ten wyjątkowy dzień. Na Gminnym Sylwestrze byli wszyscy: dzieci, młodzież, dorośli seniorzy, grupy młodzieżowe oraz całe rodziny. Niezwykle miło jest widzieć, że wszyscy niezależnie od wieku potrafią się wspólnie bawić i świętować nadejście Nowego Roku. Na ten życzymy Wam wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń, pragnień, rozwijania pasji i talentów i co by się wszystkim darzyło.

Do siego roku!

Udostępni post na :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Skip to content