Wielkanocne koszyczki. Pokażmy je! Starostwo Powiatowe Zaprasza

Koszyczek z pokarmami to jeden z symboli Świąt Wielkanocnych. Starosta kielecki, Mirosław Gębski zachęca, aby pochwalić się swoimi koszyczkami. Wystarczy przesłać zdjęcie wraz z opisem, co się w nich znajduje i dlaczego, a Starostwo Powiatowe w Kielcach pokaże je na stronie internetowej powiatu i w mediach społecznościowych.

– Mimo trudnego czasu związanego z epidemią, nie możemy utracić radości płynącej z tych ważnych świąt i nadal powinniśmy pamiętać o naszych tradycjach. Wśród nich jest przygotowywanie wielkanocnych koszyczków. Dlatego gorąco zachęcam Państwa do tego, aby podzielić się z nami zdjęciami święconki, którą przygotowują Państwo w domu. Wiemy, że w Waszych koszyczkach nigdy nie brakuje tego, co zgodnie z tradycją powinno się w nich znaleźć. Dlatego pokażmy je. Pochwalmy się nimi! – zachęca starosta kielecki, Mirosław Gębski.

Zdjęcia koszyczków wraz z opisem i podaniem gminy, w której zostały wykonane prosimy przesyłać na Messengera Starostwa Powiatowego w Kielcach do 7 kwiatnia 2021 r. Wyróżnimy najładniejsze i najciekawsze fotografie.

Zachęcamy do włączenia się w tę inicjatywę!

Udostępni post na :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Skip to content