Dzień Kobiet 2024

8 marca to wyjątkowy dzień dla wszystkich Pań!

Także i My, zgodnie z coroczną tradycją, przygotowaliśmy wyjątkowy wieczór dla mieszkanek gminy Górno. A w zasadzie to nasi Panowie, przygotowali wieczór pełen emocji, niespodzianek i adrenaliny. 🙂

Wieczór, tradycyjnie rozpoczął się od życzeń i rozdania tulipanów wszystkim Paniom, które wręczył  Wójt Gminy Górno, Pan Przemysław Łysak wraz Zastępcą Wójta, Panem Arkadiuszem Kubcem, Przewodniczącym Rady Gminy, Panem Tomaszem Tofilem oraz Kierownikiem Referatu Infrastruktury i Rozwoju, Panem Adamem Żebrowskim.

Artystyczną część wieczoru poprzedził wyjątkowy pokaz odwagi, siły i umiejętności mistrzów świata w kickboxingu, Dominika Kalety MAJKU oraz Roberta Sobonia, którzy są mieszkańcami gminy Górno. 

Specjalne wystąpienie miał także inny mistrz, pochodzący z Podmąchocic, czyli Kamil Wojtyna – kulturysta z 8-letnim stażem, kilkukrotny, złoty medalista Mistrzostw Polski w kulturystyce, który opowiadał naszym Paniom o zdrowym odżywianiu.

W magiczny świat tańca zabrali nas w tym dniu tancerze Kieleckiego Teatru Tańca, Pani Małgorzata Ziółkowska i Pan Marek Szejna. Tancerze przygotowali dwa pokazy, pełne zmysłowości tango oraz gorące mambo.

Pokazy tańca były wstępem do bezpłatnych zajęć tanecznych dla dorosłych – z tańca towarzyskiego, który rozpocznie się od kwietnia – na które serdecznie zapraszamy!

W tym szczególnym dniu, nie mogło zabraknąć ulubieńców Pań, czyli kapeli Gminnego Koła Gospodarzy! Panowie przygotowali specjalny repertuar, który bardzo spodobał się publiczności. 🙂

Przeprowadziliśmy także wywiady z Panami młodszego pokolenia naszej gminy, zadając im pytania o kobietach. W Dniu Kobiet, panie mogły wysłuchać, m.in. co najbardziej cenią sobie Panowie w kobiecym charakterze.

Dodatkowo Panie mogły spróbować swoich sił podczas występów karaoke, a następnie uwiecznić ten wyjątkowy wieczór podczas sesji w naszej fotobudce.

Na każdą z Pań czekał także drobny upominek, które ufundowała firma Pani Małgorzaty Parszowskiej – Materiały Budowlane, za co serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy za tak liczne przybycie i wspólną zabawę w tym dniu!

Zdjęcia: Kamil Knapik, Aldona Wolska, Małgorzata Różycka

Udostępni post na :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Skip to content