Dzień Kobiet w Gminie Górno

10.03.2023r., w Gminnym Ośrodku Kultury w Górnie, wspólnie świętowaliśmy Dzień Kobiet!

Uroczystości rozpoczęliśmy od życzeń złożonych przez Wójta Gminy Górno, Pana Przemysława Łysaka oraz Panów z naszej gminy, którzy następnie wręczyli wszystkim zebranym Paniom piękne tulipany.

W piątkowy wieczór, mieszkanki gminy Górno mogły świętować przy akompaniamencie muzyki w wykonaniu Samuela Borka oraz Panów z Gminnego Koła Gospodarzy, poezji zaprezentowanej przez Pana Wiesława Kaletę i śmiechów, szczególnie podczas przygotowanych konkursów. Panie miały okazję sprawdzić swoje umiejętności gry w kalambury, znajomość polskich filmów i przysłów oraz refleksu i sprawności podczas układania słów na czas. 

10 marca obchodzony jest także Dzień Mężczyzny, więc nie mogliśmy zapomnieć o naszym męskim gronie, dlatego na Panów również czekał specjalny konkurs sprawdzający ich sprawność i umiejętność słuchania kobiecych rad w pokonywaniu przeszkód.

Na Panie, a także przybyłych Panów, czekało mnóstwo upominków przewidzianych za udział we wspomnianych konkursach oraz specjalnie przygotowanej loterii, w której nagrody ufundowały Delikatesy Centrum z Radlina oraz Sklep wielobranżowy Małgorzaty Parszowskiej z Woli Jachowej.

Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Udostępni post na :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Skip to content