Dzień Kobiet w Górnie

Specjalnie dla Pań, w dniu ich święta, z inicjatywy wójta Górna Przemysława Łysaka, w Gminnym Ośrodku Kultury w Górnie odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Na Gminne Obchody Dnia Kobiet przybyły Panie z całej Gminy.

Imprezę otworzył Wójt Gminy składając życzenia wszystkim obecnym Paniom. Po życzeniach przyszedł czas na symbolicznego tulipana dla każdej z nich, nie zabrakło również słodkich cukierków i tradycyjnego “Sto Lat” od wszystkich mężczyzn dla wszystkich Pań.

Ucztę duchową rozpoczęły dzieci z grupy wokalnej GOK-u, następnie popis swoich umiejętności pokazał Samuel Borek opiekun tej grupy, nauczyciel śpiewu i jednocześnie prowadzący imprezę.

Oprócz atrakcji artystycznych były również konkurencje dla Kobiet: obieranie ziemniaków na czas, gorące krzesła, czy Familjada, w której drużyny zostały utworzone przez przedstawicielki wszystkich kół gospodyń. W rolę „Strasburgera” wcielił się Samuel Borek, rozpoczynając Familiadę od wesołego żartu. Następnym punktem wieczoru był występ Panów z Gminnego Koła Gospodarzy, którzy na tą uroczystość napisali specjalny utwór.

Podczas wieczoru można było wylosować “Nagrodę Specjalną”. Każda z pań na początku imprezy wybierała los,a  wśród nich były karteczki z życzeniami i nagrodami.  “Nagrodą Specjalną” były oczywiście – tradycyjnie rajstopy i goździki, wręczane przez gospodarza wójta Przemysława Łysaka.

Całość zakończyło karaoke,  które wśród Pań cieszyło się ogromną popularnością. W ramach wdzięczności od Kobiet dla mężczyzn za ten wyjątkowy wieczór z okazji zbliżającego się Dnia Mężczyzny Panie wręczyły Panom drobne upominki. Dzień kobiet w Górnie upłynął w miłej i przyjemnej atmosferze. Wszystkim Paniom składamy jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia i do zobaczenia za rok!

Udostępni post na :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Skip to content