Górne Nutki na świątecznym spotkaniu w Starostwie Powiatowym

W niedzielę 17 grudnia nasz zespół ludowy w grupie blisko 90 artystów ludowych zaśpiewał kolędę „Wśród nocnej ciszy” podczas wigilijnego spotkania starosty kieleckiego Michała Godowskiego z przedstawicielami zespołów śpiewaczych z powiatu kieleckiego.

Świąteczne spotkanie odbyło się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Przy wigilijnym stole zasiedli starosta kielecki Michał Godowski, członek Zarządu Powiatu w Kielcach Marek Kwiecień i przedstawiciele zespołów śpiewaczych z terenu powiatu kieleckiego.

Uroczystość rozpoczął występ artystyczny naszego ludowego zespołu dziecięcego przy akompaniamencie kapeli Ciekoty, w składzie: Adam Młodawski, Leszek Steć i Grzegorz Michta. Młodzi artyści, tak swoim występem oczarowali publiczność, że zaśpiewała ona z wspólnie z nimi jedną z najpiękniejszych kolęd – „Wśród nocnej ciszy” – to był spontaniczny i wyjątkowy występ. Myślę, że długo pozostanie on w naszej pamięci – powiedział starosta.

Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały świąteczne upominki.

Starosta wspólnie z członkiem Zarządu Powiatu Markiem Kwietniem złożyli również świąteczne życzenia uczestnikom spotkania.

 

Teresa Morawska

Udostępni post na :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Skip to content