Nasza Gmina gościła na XI Festiwalu Podkarpackich Smaków w Górnie

W niedzielę 11 czerwca 2017 reprezentacja Naszej Gminy pojechała na XI Festiwal Podkarpackich Smaków w Górnie. Jest to jedna z największych imprez organizowanych na terenie województwa Podkarpackiego. Trzeba zaznaczyć, że od kilku lat pielęgnujemy przyjaźń oraz dobre kontakty z Górnem podkarpackim.

Cieszymy się, że i w tym roku organizatorzy zaprosili tak liczną grupę z Naszej Gminy na coroczny Festiwal. Do Górna podkarpackiego oprócz zespołów prezentujących się na scenie na zaproszenie odpowiedzieli przedstawiciele wszystkich miejscowości Naszej Gminy.

Tradycją jest, że część artystyczną na Festiwalu Podkarpackich Smaków otwiera występ zespołów gościnnych. I tak było i w tym roku, jako pierwsze zaprezentowało się KGW „Radlinianki” i Gminne Koło Gospodarzy z Górna, które porwały do tańca całą publiczność zgromadzoną na tamtejszym stadionie.

Podczas uroczystości nie zabrakło podziękowań, które w imieniu władz gminy złożył Przewodniczący Rady Gminy Janusz Bednarz wraz z Anią Dudzik z KGW „Radlinianki”. Dziękując za zaproszenie i gościnę zaprosiliśmy Naszych Przyjaciół na Dożynki Gminne do Naszego Górna.

Udostępni post na :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Napisz do Nas

Masz pytania napisz do nas wiadmość
Aktualności
Skip to content