Urodzinowa zbiórka krwi w Skorzeszycach 26.11.2023r.

W ubiegłym roku organizowaliśmy specjalną zbiórkę krwi dla Kuby, który zachorował na ostrą białaczkę limfoblastyczną.
Kuba otrzymał wówczas najpiękniejszy prezent – prezent, który nie wielokrotnie uratował mu życie w trakcie trudnej walki z chorobą. Ten prezent to krew i jej niezastąpione składniki, które przekazywane są przez niesamowitych ludzi, gotowych podzielić się częścią siebie, by pomóc innym.
Aktualnie Kuba, zakończył intensywne leczenie szpitalna i przebywa w domu, gdzie nadal przyjmuje chemioterapię podtrzymującą. Dodatkowo co 6 tygodni udaje się do szpitala na punkcję lędźwiową z podaniem chemii dokanałowo. Każda wizyta na oddziale przypomina, jak cennym darem jest krew i jak wiele dzieci, podobnych do Kuby, nadal jej potrzebuje.
W tym roku, Kuba chce przekazać dalej ten nieoceniony dar, który otrzymał od anonimowych dawców. Z okazji urodzin, organizujemy zbiórkę krwi, by pomóc innym potrzebującym. Jego historia to nie tylko inspiracja do walki, ale także do czynienia dobra. Każda kropla krwi oddana podczas zbiórki może być prezentem życia dla kogoś, kto obecnie przechodzi przez trudności.
Dołączcie do Kuby w tej szlachetnej misji! Wasza krew może być kluczem do nadziei, do życia pełnego uśmiechów i marzeń. Oddajcie krew, dajcie szansę na nowe życie i wspólnie stwórzmy historię pełną nadziei, siły i solidarności. ❤️
Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 504 411 350. 

Udostępni post na :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Skip to content