VIII Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

ZAPRASZAMY DO MAGICZNEGO ŚWIATA KOLĘD i PASTORAŁEK!

Gminny Ośrodek Kultury w Górnie już po raz ósmy, organizuje Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek!

To niezwykła okazja, aby podzielić się swoim śpiewem, umiejętnościami, przygotowanymi przez Was kolędami i pastorałkami.

Rozpalmy tym wydarzeniem świąteczną magię w Gminie Górno, a każdy dźwięk niech stanie się promieniem ciepła w nadchodzących, zimowych dniach!

Przegląd odbędzie się 16 grudnia 2023r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Górnie, ul. św. Floriana 4

Gwarantujemy:

1. Emocje i atmosferę świąt – razem stworzymy magiczny klimat, który zagości w sercach każdego uczestnika i widza.
  2. Wspólnotę lokalną – spotkanie z sąsiadami, przyjaciółmi, a może nawet z nowymi twarzami!
  3. Szansę na pokazanie swojego talentu – jeśli masz piękny głos lub talent muzyczny, to będzie czas dla Ciebie!

Niespodzianki i nagrody czekają na najbardziej kreatywne i wzruszające występy!

Aby wziąć udział, wystarczy zgłosić swoją chęć udziału poprzez uzupełnienie i dostarczenie do organizatora uzupełnionej karty zgłoszeniowej do 08.12.2023r.

Laureaci przeglądu wezmą udział w Koncercie Finałowym, który odbędzie się 6 stycznia 2024r. w Kościele pw. św. Wawrzyńca w Górnie.

Pamiętajcie, to Wy tworzycie tę magię! Do zobaczenia na Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek!

Karta zgłoszeniowa i Regulamin Przeglądu dostępne są w załącznikach poniżej oraz w zakładce „Pliki do pobrania”.

Napisz do Nas

Masz pytania napisz do nas wiadmość