VIII Świętokrzyskie Święto Zalewajki – ZGŁOSZENIA

Poczuj Magię Gór Świętokrzyskich!

Pragniemy poinformować, że rusza nabór zgłoszeniowy do wydarzenia pn. VIII Świętokrzyskie Święto Zalewajki, które zostanie zorganizowane 8 lipca 2018r. (niedziela) w Osadzie Średniowiecznej w Hucie Szklanej w gminie Bieliny i będzie połączone z konkursem na najlepszą zalewajkę. Konkurs skierowany jest do osób prowadzących działalność związaną z turystyką, szczególnie agroturystyką, oraz regionalnych wytwórców naturalnych produktów spożywczych, Kół Gospodyń Wiejskich, podmiotów gastronomicznych przede wszystkim z Powiatu Kieleckiego.

W załączeniu szczegółowe warunki uczestnictwa w konkursie, formularz zgłoszeniowy, gdzie został szczegółowo określony sposób dokonywania zgłoszeń i przedstawiono informacje na temat konkursu.

Zachęcamy również do udziału w wydarzeniu VIII Święto Świętokrzyskiej Zalewajki zespołów folklorystycznych, kapel reprezentujących naszą Gminę w 15-20 minutowym programie artystycznym. Organizatorzy przewidują możliwość zaprezentowania się na scenie maksymalnie 10 podmiotom z Powiatu Kieleckiego.

Wypełnione karty zgłoszeniowe prosimy dostarczyć do siedziby GOK Górno

Udostępni post na :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Napisz do Nas

Masz pytania napisz do nas wiadmość
Aktualności
Skip to content